Piękna opalenizna nie tylko zachwyca promiennym wyglądem, ale także wzbogaca nasz wygląd i dobre samopoczucie. Obecnie, to synonim sportowego i zdrowego stylu życia.

Jednakże naturalne opalanie w słońcu nie tylko przyśpiesza fotostarzenie, ale wpływa na procesy degradacyjne całego organizmu. Ostatnio drastycznie wzrasta  liczba nowotworów  skóry, które przeważają nad korzyściami często nadużywanych kąpieli słonecznych. Aby zrównoważyć to ryzyko zachorowań i skutki niszczącego odziaływania promieniowania UV , warto wprowadzić bezpieczną alternatywę i uzyskać dodatkowe benefity dla skóry i ciała.

Marka Three Warriors, to klucz do organicznej, długotrwałej i wydajnej opalenizny bez udziału słońca, która znacząco poprawia nastrój każdemu użytkownikowi. Stworzona z myślą o tych, którzy chcą zachować bezpieczną i naturalnie wyglądającą opaleniznę, zapewnia naszej skórze optymalny komfort  i zdrowie.

Niejednokrotnie nagradzana seria produktów samoopalających Three Warriors nadaje skórze naturalny, muśnięty słońcem blask bez substancji chemicznych. Główny Twórca marki - Corbin Halliday, wykazał szczególną inicjatywę do sformułowania luksusowych dla skóry produktów premium o właściwościach wspomagających leczenie  stanów zapalnych skóry, gdyż osobiście zmagał się z atopowym zapaleniem skóry.

„Kiedy zachorujemy, wszystko staje pod znakiem zapytania (mówi Corbin )– musiałem ponownie przemyśleć swój styl życia i wszystko w nim zawarte. Podczas analizy i przesiewania składników kosmetyków, których używałem codziennie, byłem przerażony, widząc ich toksyczny skład szczególnie w samoopalaczu, który pierwotnie często stosowałem. To skłoniło mnie do stworzenia alternatywnej możliwości dla  bezpiecznego opalania. W ten sposób wraz z moimi braćmi opracowaliśmy strategię  marki Three Warrios( Trzej wojownicy), która zapewnia zdrową i zrównoważoną ekologicznie pielęgnację dla chcących się opalać. Dziękujemy za całe Wasze ciągłe wsparcie. Razem możemy rozwijać tą unikalną modyfikację w branży kosmetycznej.

Dzięki marce Three Warriors od teraz nie tylko możemy uzyskać złocistą karnację lecz również jedwabistą gładkość twarzy i ciała.

Bogata zawartość polifenoli wpływa odmładzająco na całą sylwetkę, dając nam zapewnienie bezpiecznego opalania, a w rezultacie przepięknej i błyskawicznej opalenizny.