Bezpłatne konsultacje kosmetologiczne Fontanna Młodości:

Zastanawiasz się jak powinna wyglądać pielęgnacja Twojej skóry? Jaki produkt do makijażu będzie dla Ciebie najlepszy? Dzięki profesjonalnej konsultacji kosmetologicznej uzyskasz wsparcie w doborze produktów do makijażu i kosmeceutyków. Nasi Konsultanci odpowiedzą na Twoje pytania i dobiorą kosmetyki najlepsze dla Twojej skóry.

Zapraszamy:

Zappisy do Kosmetologów tel: +48 724 24 24 20

 

DOMINIKA SOBCZYŃSKA

Jestem absolwentką Społecznej Akademii Nauk w Warszawie, gdzie uzyskałam tytuł licencjata w dziedzinie kosmetologii medycznej.

Zdobyta wiedza i umiejętności umożliwiły mi wykonywanie zaawansowanych terapii pielęgnacyjnych oraz zabiegów wykorzystujących urządzenia Hi-tech. Wyznaję holistyczne podejście do pielęgnacji, dzięki czemu z moimi klientkami osiągamy zamierzone cele i spektakularne efekty prowadzonych terapii. Ich zadowolenie jest dla mnie ogromną satysfakcją i motywacją do rozwoju w zawodzie kosmetologa. Moją największą pasją jest wizaż, który jest obecny w moim życiu od najmłodszych lat.

 

ELIZA STEPNOWSKA

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, gdzie zdobyłam wykształcenie w dziedzinie kosmetologii bioestetycznej.

Specjalizuję się w zabiegach na twarz, ze szczególnym naciskiem na rozwiązywanie problemów skórnych, takich jak trądzik. Ponadto, uwielbiam pracować z makijażem mineralnym, który podkreśla naturalne piękno skóry.

 

BASIA KADZIŃSKA

Jestem magistrem kosmetologii, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Swoje doświadczenie w pracy z klientem zdobywałam już na studiach. W moim zawodzie największą uwagę skupiam na holistycznym podejściu do klienta oraz jakości wykonywanych zabiegów. Stale się rozwijam uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Dodatkowo wykonuję masaże, w tym techniki masażu Kobido. Największą satysfakcję dają mi widoczne efekty u moich klientów.