Three Warriors - samoopalacze

Australijska marka Three Warriors to twórca pierwszej organicznej linii produktów samoopalających do stosowania w domu oraz salonie kosmetycznym. Marka pozyskuje unikalne, naturalne minerały i składniki roślinne z dziewiczych wybrzeży Tasmanii, które zarówno odżywiają, jak i nawilżają skórę, jednocześnie nadając jej muśnięty słońcem blask.

Wśród kluczowych składników znaleźć można: olej kokosowy i z awokado, aloes czy ekstrakt z rumianku. Seria obejmuje kompleksową pielęgnację – delikatny peeling, balsam, mus z welurową rękawicą do aplikacji, mgiełkę do twarzy oraz spray do profesjonalnego opalania natryskowego.

Kosmetyki Three Warriors posiadają znaczące certyfikaty tj.: „Certified Organic”, „Certified Vegan”, „Toxic-Free” i „Cruelty-Free”. Dodatkowo produkty były wielokrotnie nagradzane w branżowych, prestiżowych konkursach - Organic Beauty Awards 2020, Global Beauty Awards 2020, Australian Toxic-Free Awards 2020 czy Vegan Choice Awards 2021, dzięki czemu, marka szybko zjednała sobie sympatię australijskich celebrytek.

Organiczne kosmetyki Three Warriors są dedykowana osobom, które chcą cieszyć się bezpieczną i naturalnie wyglądającą opalenizną przez cały rok, jednocześnie dbając o zdrowie swojej skóry.

Nie można znaleźć produktów pasujących do tego zaznaczenia