Darmowa dostawa od 99 zł. Zadzwoń do nas: 724-242-420
mokosh - nowa marka w naszym sklepie
48.jpg

Polska marka MOKOSH została założona w kwietniu 2014 roku przez Annę Didiuk oraz Annę Rutkowską-Didiuk – szwagierkę i bratową. Pierwsza z nich jest czynnym kosmetologiem i szkoleniowcem z technik masażu, druga zaś jest strategiem, psychologiem biznesu i fotografem.

Sprzedaż ruszyła w grudniu 2014 roku – po ośmiu miesiącach poszukiwań oraz badań naturalnych i ekologicznych surowców niezbędnych do stworzenia portfolio jednoskładnikowych kosmetyków do pielęgnacji ciała. Tę datę przypisuje się jako urodziny marki MOKOSH.

W odpowiedzi na głos klientów MOKOSH nastąpiło wprowadzenie produktów wieloskładnikowych przeznaczonych do pielęgnacji ciała i twarzy.

Dziś MOKOSH to silna marka kosmetyków naturalnych kojarzona ze starannym doborem najlepszych surowców i jasno sprecyzowanymi celami. Jesteśmy w 100% przekonani, że to najlepsze i najskuteczniejsze produkty na rynku – dlatego na co dzień sami je stosujemy.

mokosh basic – ciało

Kolekcję do ciała tworzą główne linie zapachowe (żurawina, melon  z ogórkiem, pomarańcza z cynamonem, kawa z pomarańczą) oraz linia produktów jednoskładnikowych (oleje, sole, glinki, olejki etryczne), które mają zastosowanie bezpośrednie jak i łączone.

mokosh icon

Kolekcja ICON to wizjonerska odsłona kosmetyków marki MOKOSH zaprojektowana z okazji trzecich urodzin firmy. To świadomy wybór wyselekcjonowanych składników aktywnych oraz ekstraktów z całego świata.

Kolekcję ICON stworzyliśmy bez dodatków kompozycji zapachowych czy eterycznych. Zapach kosmetyków tworzą wyselekcjonolejkówowane ekstrakty, które poza niesamowitym działaniem na skórę tworzą nieoczywisty zapach pierwszej linii ICON – Wanilia z tymiankiem.

Na początek w naszej ofercie znajdzie się kilka topowych produktów tej polskiej marki. Z biegiem czasu będziemy uzupełniać nasz katalog o pozostałe kosmetyki. Wierzymy, że mokosh to idealne uzupełnienie ofertry naszego sklepu. e-fontanna.com.pl to miejsce, w którym udostępniamy jedynie najwyższej jakości kosmetyki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl