Darmowa dostawa od 99 zł. Zadzwoń do nas: 724-242-420
25 lat marki jane iredale na świecie!
20.jpg

Jane Iredale to założycielka marki produkującej kosmetyki mineralne. Firma powstała w 1994 roku i od tej pory jest czołowym producentem szeregu preparatów do pięlęgnacji skóry, które nie tylko upiększają, ale dbają również o zdrowie cery.

Jane Iredale pracowała wcześniej w przemyśle rozrywkowym, gdzie odkryła, że ówczesne kosmetyki wpływają niekorzystnie na cerę osób które z nich korzystają: pojawiały się nadwrażliwość, reakcje alergiczne i choroby skóry. Oprócz tych zmian, Jane Iredale widziała pogarszający się stan psychiczny osób które musiały korzystać w codziennym życiu z tego typu makijażu.

Pierwszym produktem, który opracowała firma jane iredale był puder sypki. Wyprodukowany on został jedynie z czystych, występujących w naturze sproszkowanych minerałów. Nie powodowało to zapychania porów, reakcji alergicznych ani wyprysków. Puder został dodatkowo wzbogacony filtrem SPF, tak by twarz narażona na promienie słoneczne nie ucierpiała i by przez długie lata osoby korzystające z produktów jane iredale mogły się cieszyć zdrową, promienną i czystą cerą.

Sukces pudru Amazing Base jane iredale pozwolił na opracowywanie kolejnych przełomowych produktów. Motto Jane Iredale od 25 lat jest niezmienne: najlepszy makijaż to zdrowa skóra! Ważne jest też, by aplikacja kosmetyku była szybka i prosta. 

Dlatego każdy puder jane iredale jest wielofunkcyjny i spełnia cztery funkcje: jest podkładem, pudrem, korektorem i zapewnia ochronę słoneczną.


Marka Jane Iredale może pochwalić się szeregiem prospołecznych i proekologicznych inicjatyw. Począwszy od przynależności do stowarzyszenia PETA dbającego o zdrowie i życie zwierząt. Jane Iredale nie testuje swoich kosmetyków na zwierzętach, nie pozyskuje również żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego do ich produkcji.

Wody do utrwalania makijażu jane iredale mają certykifakt ECOCERT co oznacza, że minimum 95% ich składników jest pochodzenia naturalnego i 30% organicznego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl