Darmowa dostawa od 99 zł. Zadzwoń do nas: 724-242-420
Poznaj markę Environ

Kosmetyki Environ

Firma kosmeceutyczna Environ powstała w 1990 roku w Afryce Południowej w celu ochrony skóry przed wpływem szkodliwego środowiska i promieniowania UV. Założycielem jest chirurg plastyczny i kardiochirurg dr Desmond Fernandes, który kierując się potrzebami swoich pacjentów opracował odmienny koncept regeneracji skóry polegający na pogrubianiu naskórka od podłoża w górę. Kosmeceutyki Environ początkowo służyły jako produkty przygotowujące skórę do zabiegów chirurgii plastycznej oraz do szybszej regeneracji skóry po zabiegach.

Filozofia Environ polega na ochronie skóry przed szkodliwym działaniem wolnych rodników powstających na skutek zanieczyszczonego środowiska, zwiększającej się dziury ozonowej i promieniowania UV. Są to czynniki wpływające na przedwczesne starzenie się skóry poprzez destrukcję włókien kolagenowych i niszczenie zdrowych komórek skóry. Wraz z wiekiem spowalniają się procesy odnowy komórkowej i nasza skóra fizjologicznie staje się cieńsza tracąc swoją jędrność i elastyczność.

Do produkcji kosmeceutyków Environ używa się tylko najwyższej jakości składników: stężonych witamin A, E i C, peptydów i szeroką gamę antyutleniaczy, o czym świadczą doskonałe i udowodnione rezultaty pacjentów na całym świecie oraz przyznanie certyfikatu przez niezależny Instytut Witamin w Lozannie. Dla uniknięcia reakcji alergicznych, zawierają jedynie śladowe ilości konserwantów, są bezzapachowe i pozbawione środków koloryzujących. Nie blokują ujść gruczołów łojowych, są lekkie i łatwo penetrujące.

Nie bez powodu firma Environ została jako pierwsza określona mianem firmy kosmeceutycznej ponieważ produkty posiadają właściwości farmaceutyczne i są opracowywane na podstawie badań naukowych i medycznych.

Kosmeceutyki Environ korygują zmarszczki, blizny, przebarwienia, popękane naczynka i normalizują skórę, a ich odmładzające, regenerujące i ochronne działanie zostało medycznie i naukowo potwierdzone. Każdy z produktów Environ jest przebadany w niezależnych laboratoriach i odpowiada najwyższym standardom międzynarodowym, by uzyskać optymalne korzyści dla skóry.

Terminy ważności produktów wskazują na ich świeżość i witalność, co znacznie wzmacnia ich działanie w skórze. Stosowanie minimalnych środków konserwujących przeciwdziałających rozwojowi mikroorganizmów, minimalnych ilości substancji zapachowych i koloryzujących jest niezwykle ważne, zwłaszcza w pielęgnacji skór najbardziej wrażliwych i alergicznych. Na uwagę zasługują specjalne opakowania Environ z materiałów chroniących związki aktywne produktów przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, utlenianiem i temperaturą.

Lekka konsystencja produktów Environ nie blokuje ujść gruczołów łojowych i znacznie ułatwia wnikanie w skórę. Produkty Environ nie są testowane na zwierzętach i różnią się intensywnością związków aktywnych. Pacjent standardowej pielęgnacji uzyskuje dodatkowe, trwałe i zaskakujące efekty antiaging i korekty uszkodzonej skóry.

Dla osób oczekujących szybkiego i widocznego efektu odmładzania skóry, firma Environ szczególnie poleca Serię Luksusową I-Onzyme, produkowaną systematycznie, w niewielkich ilościach zgodnie z obranym priorytetem- konieczności dostarczenia skórze najlepszej jakości i najwyższej świeżości aktywnych witamin i antyutleniaczy głęboko penetrujących w skórę.

Firma Environ jest liderem odmładzania w warunkach domowych, ponieważ poza pielęgnacją gabinetową oferuje również zaawansowaną i profesjonalną pielęgnację domową w postaci urządzenia Roll-CIT kosmetycznego, działającego na zasadzie Mezoterapii domowej. Roll-CIT, to urządzenie służące do mikronakłuwania naskórka (jedynie jego warstwy rogowej).

Według badań naukowych przeprowadzonych w Japonii wynika, że mikronakłucia warstwy rogowej naskórka zwiększają penetrację składników aktywnych w głąb skóry aż o 100.000 razy! Dzięki zastosowaniu urządzenia Roll-CIT i mikronakłuciom skóry, składniki aktywne docierają do rozrodczych warstw naskórka powodując jednocześnie znaczny wzrost skuteczności terapii odmładzającej.

Zabiegi profesjonalne Environ opierają się na bezinwazyjnej i bezpiecznej metodzie spłycania zmarszczek, ujędrniania skóry i pogrubiania naskórka bez narażania skóry na ryzyko powikłań i długą rekonwalescencję skóry. Za pomocą jono i sonoforezy oraz mikronakłuwania naskórka, związanego z procesem gojenia się w zabiegach medycyny estetycznej, wprowadza się w skórę skoncentrowane dawki witaminy A, C, E i Beta-karotenu, które stymulują naturalne procesy odnowy naskórka. Skóra produkuje zwiększoną ilość zdrowego kolagenu i elastyny, które pogrubiają naskórek i poprawiają całą strukturę skóry.

Stymulacja skóry aktywną witaminą A, C i peptydami w produktach Environ w zauważalny sposób nadaje skórze jednolity kolor i zdrowy, młodszy wygląd. Połączenie zabiegów profesjonalnych Environ z pielęgnacją w domu daje zaskakujące rezultaty.

Z wielu firm kosmetycznych, tylko nieliczne spełniają swoje obietnice. Tylko nieliczne oparte są na doborze składników, które w odpowiedniej formie i koncentracji dostarczane do żywych komórek naskórka powodują jego odbudowę.

Kosmeceutyki Environ korygują w skórze drastyczne skutki zniszczeń posłonecznych. Sprawdzają się na wszystkich kontynentach świata, czego dowodem jest ich dystrybucja do wielu państw. Największym dystrybutorem Environ stała się Japonia oraz kraje Unii Europejskiej.

Desmond Fernandes – doktor, kardiochirurg, chirurg plastyk. Założyciel firmy Environ (RPA). Od 1979 r. - szef Uniwersytetu w Cape Town (jednostka rozszczepu wargi i podniebienia). Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Chirurgów Plastyków (ISAPS) oraz Związku Chirurgów Plastyków w Południowej Afryce (APRSSA). Od 1990 roku prowadzi nieustanną praktykę i badania w kierunku techniki odbudowy od podłoża skóry właściwej przy wykorzystaniu najmniej inwazyjnych metod. Równolegle z praktyką chirurga plastyka, prowadzi intensywne badania kliniczne nad zwalczaniem oznak starzenia się skóry (photoaging).

"Wyjątkowe podejście do redukcji oznak starzenia się skóry to główna idea firmy Environ. 20 lat doświadczeń i badań klinicznych na wolontariuszach pozwoliło mi zdobyć unikalną wiedzę na temat metod Anti-Aging. Prezentowane przeze mnie metody, wraz z wyselekcjonowanymi składnikami kremów Environ pozwolą Państwu uzyskać młodszy i zdrowszy wygląd skóry". 

dr Desmond Fernandes

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl