Darmowa dostawa od 99 zł. Zadzwoń do nas: 724-242-420
Makijaż permanentny

Czy chciałabyś każdego ranka budzić się z perfekcyjnymi brwiami? 

Dzięki makijażowi permanentnemu brwi możesz uzyskać naturalny kształt z pięknym łukiem brwiowym podkreślającym Twoje oczy i urodę. Brwi permanentne w Fontannie Młodości możesz wykonać czterema metodami: microblading, ombre, powder effect, hybryda.


Microblanding polega na pigmentacji powierzchni łuków brwiowych zgodnie z ich naturalną linią oraz kierunkiem porostu włosków. Celem zabiegu jest delikatne wrysowanie włosków, które idealnie imitują naturalne – tam gdzie ich brakuje oraz w miejscach, gdzie nie ma ich w ogóle. Metoda ta umożliwia zatem częściową lub całkowitą rekonstrukcję brwi z gwarancją uzyskania naturalnego efekt trwałego piękna.

Ombre. Cieniowanie brwi tą techniką znacznie różni się od klasycznej pigmentacji, jest bardziej subtelne i delikatnie podkreśla brwi. Brew wykonana tą techniką jest jaśniejsza u nasady a bardziej nasycona przy końcówce. Efekt daje mocniejsze podkreślenie dolnej linii łuku brwiowego z równoczesnym roztarciem koloru w górnej linii.

Powder effect (metoda cienia). Polega na pigmentowaniu na skórze kształtu łyku brwiowego w formie cienia. Cień pigmentowany jest pomiędzy naturalnymi włosami łuku brwiowego. Cień na skórze podkreśla kształt brwi i optycznie je zagęszcza. Klasyczna metoda cieniowania brwi polega na pigmentacji cienia jednym kolorem.

Hybryda składa się z dwóch etapów. Pierwszy polega na wrysowaniu brakujący włosków na powierzchni łuków brwiowych zgodnie z ich naturalną linią, drugi natomiast na rysunku delikatnego cienia.

Metodę dobierzemy indywidualnie podczas pierwszej bezpłatnej wizyty (konsultacja + mapowanie).


WAŻNE: 

MAKIJAŻ PERMANENTNY ZAWSZE SKŁADA SIĘ Z KONSULTACJI/MAPOWANIA, PIERWSZEJ WIZYTY ORAZ KOREKTY: 4-6 TYGODNI PO WYKONANIU ZABIEGU (korekta jest wliczona w cenę zabiegu) 

*Makijaż permanentny brwi utrzymuje się od kilku miesięcy do około 2 lat. Aby efekt był zadowalający należy go średnio raz do roku uzupełniać, ponieważ barwnik wyłuszcza się wraz z naskórkiem i z czasem makijaż blednie i wybarwia się.Zapisz się już teraz! Warszawa Ochota

Zadzwoń po bezpłatną konsultację: 575 999 480
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl