Darmowa dostawa od 99 zł. Zadzwoń do nas: 724-242-420
INSTYTUTUM - pielęgnacja skóry zorientowana na wyniki

INSTYTUTUM - pielęgnacja skóry zorientowana na wyniki

Zorientowana na wyniki pielęgnacja skóry INSTYTUTUM została założona przez dr n. med. Natalię Derkach, prawdziwie wizjonerską kobietę i kierowniczkę najwyższego szczebla, która odnosi sukcesy w korporacji farmaceutycznej znanej z produkcji innowacyjnych rozwiązań medycznych. Jej marzeniem było stworzenie własnej marki produktów do pielęgnacji skóry i produktów zapewniających wyjątkowe rezultaty.

Aby realizować swoją pasję do piękna, nawiązała współpracę z najbardziej prestiżowym szwajcarskim laboratorium. Naukowcy z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży pielęgnacji skóry i reputacją dzięki wyjątkowej jakości, innowacyjnym formułom i aktywnym substancjom wpływającym na wydajność wspólnie stworzyli pielęgnację skóry opartą na efektach INSTYTUTUM i ożywili jej wizję.

Wszystkie formuły zostały opracowane przez nasze szwajcarskie laboratorium badawczo-rozwojowe i naukowców z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży pielęgnacji skóry. Nasze kosmetyki słyną z innowacji i posiadają wyjątkowej jakości aktywne składniki o wysokiej wydajności.

PRODUKTY INSTYTUTUM OPARTE NA WYNIKACH mają na celu stworzenie NIESKAZITELNEJ SKÓRY.

Innowacyjne superaktywne formuły łączą skuteczne poziomy najsilniejszych przełomowych składników przeciwstarzeniowych i kosmeceutycznych, których skóra potrzebuje, aby rozwiązać wszystkie problemy skóry.

JAKIE SKŁADNIKI KOSMECEUTYCZNE SĄ STOSOWANE W PRODUKTACH?

Wśród wielu składników aktywnych używamy różnych AHA, takich jak kwas glikolowy, salicylowy i mlekowy, enzymy, retinol, peptydy, witaminy A, C, E i B12, a także kwas hialuronowy, przeciwutleniacze i opatentowane komórki macierzyste w wysokich stężeniach znane ze swojej wyjątkowej udowodnionej skuteczności.

CZYM SĄ OPATENTOWANE KOMÓRKI MACIERZYSTE?

Opatentowane komórki macierzyste pozyskiwane są w procesie ekstrakcji ściany komórkowej roślin i owoców. Procedura ekstrakcji jest opatentowaną na całym świecie unikalną metodą (WO2007104489), która zapewnia mieszaninę peptydów i cukrów, wykorzystując tylko ułamek komórek i rozwijając najbardziej aktywną część. Roślinne komórki macierzyste są doskonałym źródłem związków aktywnych, ponieważ mają one niezwykłe właściwości dla skóry. W naszych laboratoriach stosujemy podejście farmakologiczne, w którym wszystkie frakcje czynne są wzbogacane dzięki specjalnym procedurom wewnętrznym. Dzięki temu otrzymujemy wysoce skoncentrowane, czyste i opatentowane składniki aktywne, przetestowane naukowo na platformie ponad 80 testów przeprowadzonych na wszystkich komórkach skóry (fibroblastach, keracynocytach, mezenchymalnych komórkach macierzystych, makrofagach) oraz portfolio ponad 15 składników aktywnych.

CZY TESTUJEMY PRODUKTY NA ZWIERZĘTACH?

Nie, nie prowadzimy bezpośrednio żadnych testów naszych produktów na zwierzętach ani nie zalecamy testów na zwierzętach. Staramy się również współpracować z partnerami, którzy podzielają nasze wartości.

JAKICH SKŁADNIKÓW UNIKAMY? 


Produkty INSTYTUTUM nie zawierają parabenów, siarczanów, olejów mineralnych, barwników syntetycznych ani SLES / SLS.

CZY KORZYSTANIE Z PRODUKTÓW INSTYTUTUM JEST BEZPIECZNE W CIĄŻY?


Zawsze zalecamy zasięgnięcie porady lekarza przed rozpoczęciem stosowania. Bardziej szczegółowe informacje na temat naszych składników można znaleźć na stronie produktów w dziale sklepu.

CZY PRODUKTY ZAWIERAJĄ SPF?


Obecnie nie oferujemy żadnych produktów z SPF. Niemniej jednak jesteśmy zdecydowanymi zwolennikami ochrony skóry przed promieniami UVA i UVB, a także oświetleniem podczerwonym i wewnętrznym (żarówki fluorescencyjne i halogenowe), ponieważ mogą one rozkładać kolagen i powodować starzenie się skóry.


ZOBACZ PRODUKTY INSTYTUTUM W SKLEPIE


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl