Darmowa dostawa od 99 zł. Zadzwoń do nas: 724-242-420
INIKA Organic - historia marki

INIKA Organic jest marką pochodzącą z Australii. Zaczęliśmy w Sydney w 2006 roku i z dumą możemy powiedzieć, że staliśmy się rozpoznawalną na całym świecie i zaufaną marką produktów do makijażu organicznego i naturalnego.

Zrodziliśmy się z potrzeby detoksykacji. Świadomi konsumenci zaczęli już usuwać szkodliwe chemikalia ze swoich domów i diety, zastępując je zdrowymi, czystymi i naturalnymi alternatywami. Jeśli chodzi o makijaż, nie było zdrowej opcji.


INIKA to pionier certyfikowanych kosmetyków o organicznych składach, które zapewniają zdrowe piękno. INIKA dostarczyła to i o wiele więcej. Szybko zyskaliśmy lojalnych klientów.


W INIKA Organic pasjonujemy się jakością. Wszystkie nasze składniki są pochodzenia etycznego, naturalnego i pochodzą z certyfikowanych upraw.

Nasz wielokrotnie nagradzany asortyment jest uwielbiany przez kobiety na całym świecie.


INIKA ORGANIC - Mała zmiana, wielki wpływ.

Jako pionierzy w branży naturalnego piękna od 2006 roku, naszą misją jest odkrywanie i wykorzystywanie najbardziej unikalnych i potężnych ekstraktów botanicznych z całego świata w celu ochrony, odżywiania, rewitalizacji i poprawiania wszystkich rodzajów skóry i funkcji upiększających.

Wierzymy w wytwarzanie produktów, które zawierają najwyższy poziom certyfikowanych składników ekologicznych i działają tak dobrze, że możesz czuć się promiennie przez cały dzień. Wydajność produktu jest testowana, aby stale dostarczać w najbardziej wymagających warunkach. Nasze produkty do makijażu są marką wybieraną na całym świecie przez artystów makijażu, a Inika Organic jest jedyną certyfikowaną marką kosmetyków organicznych i naturalnych, której zaufano na najbardziej szanowanych paradach projektantów mody podczas New York Fashion Week w 2018, 2019 i 2020 roku.

Jesteśmy pasjonatami jakości, zapewniając, że wszystkie nasze składniki pochodzą z etycznych źródeł, są w 100% czyste i naturalnie pochodzą z roślin lub minerałów.

Dzięki ponad 40 globalnym nagrodom za doskonałość i innowacyjność produktów nasza nagradzana marka kosmetyków organicznych jest preferowana i kochana przez kobiety na całym świecie.

INIKA ORGANIC. Czysta. Naturalna. Bez skazy.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl