Darmowa dostawa od 99 zł. Zadzwoń do nas: 724-242-420
Poznaj markę ANP

Lorraine Perretta to dietetyk z ponad 30-letnim doświadczeniem jako dietetyk. Jest naszą szefową ds. Żywienia w Advanced Nutrition Programe. Firma ma siedzibę w Londynie. W ciągu ostatnich 13 lat w ramach programu Advanced Nutrition, wykształciła dziesiątki tysięcy profesjonalistów w dziedzinie pielęgnacji skóry na całym świecie i zainspirowała terapeutów, estetyków medycznych i dermatologów do uwzględnienia żywienia jako kluczowego filaru pielęgnacji skóry i jej zdrowia.

Lorraine regularnie pojawia się w wielu publikacjach branżowych i publikacjach konsumenckich, jest popularnym mówcą na konferencjach poświęconych estetyce, żywieniu i pielęgnacji skóry na całym świecie, a także edukuje tysiące klientów za pośrednictwem swoich angażujących mediów społecznościowych.

Oprócz pracy w Advanced Nutrition Program™, Lorraine działa również jako Senior Clinical Nutritionist w niekomercyjnej klinice w Londynie i jest autorką książki zatytułowanej Brain Food. Jest członkiem Institute for Optimum Nutrition, a także członkiem British Association for Nutrition and Life Science (BANT) oraz Complementary & Natural Healthcare Council (CNHC).

Lorraine posiada bogatą wiedzę żywieniową połączona z doświadczeniem na wszystkich płaszczyznach profesjonalnej branży i marek produktów do pielęgnacji skóry. Lorraine promuje wyjątkowe spojrzenie w kwestii suplementacji i pielęgnacji skóry, jest to tak zwane „piękno od wewnątrz”. To nowe podejście jest kluczowym obszarem rozwoju dla profesjonalistów z branży pielęgnacji skóry, spa i medycyny estetycznej.

Działalność Lorraine oraz laboratorium Advanced Nutrition Program (ANP) przyniosła wiele wspaniałych produktów, które wspomagają odżywianie skóry, włosów i całego organizmu od wewnątrz. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy je oferować w Polsce naszym świadomym Klientom.Advanced Nutrition Programe (ANP)

Członek Brytyjskiego Stowarzyszenia Producentów Żywności dla Zdrowia (głos przemysłu medycznego, promowanie najlepszych praktyk branżowych w zakresie jakości i bezpieczeństwa produktów). 

Produkty Advanced Nutrition Program są wytwarzane w Wielkiej Brytanii zgodnie ze standardami farmaceutycznymi. Zakład pakowania jest zarejestrowany w USA FDA (Food and Drug Administration) i Health Canada.
Jakość i czystość.

bez sztucznych dodatków

bez sztucznych barwników

bez glutenu

bez GMO
w 29% ze składników organicznych

skład zgodny z naturą

bez słodzików

w 75% wegetarianskie składniki
w 38% wegańskie składniki

bez zbędnych dodatków

Czyste i naturalne kapsułki.

Wykonane z włókna pulpy roślinnej = WEGAN

Naturalne kolory kapsułek

Karmel z trzciny cukrowej
Purpurowy
z fioletowych marchewek
Gwarantowane rozpuszczenie w 30 minut


Skin Omegas - najwyższej jakości kwasy omega-3

Olej wewnątrz kapsułek pochodzi z sardeli z Oceanu Spokojnego. Producent jest Członkiem Friends of the Sea - organizacji zajmującej się ochroną zrównoważonego życia morskiego. Olej jest oczyszczany pod kątem zanieczyszczeń, toksyn i metali ciężkich przy użyciu naturalnych, niechemicznych metod.


Biodegradowalne opakowania

Materiał pochodzi z recyklingu i w 100% nadaje się do ponownego recyklingu
Do nadruku wykorzystano tusze roślinne
Zrównoważony pod względem emisji dwutlenku węgla
Opakowania ulegają biodegradacji
Mogą służyć jako doniczki na sadzonki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl