Darmowa dostawa od 99 zł. Zadzwoń do nas: 724-242-420

KUP DWIE HERBATY, TRZECIĄ OTRZYMASZ W PREZENCIE


Od momentu powstania firmy Cape Honeybush Tea Company w 1998 r. Bardzo uważnie obchodzimy się z herbatą Honeybush. Jest to najcenniejsza rodzima roślina w prowincji Cape w Republice Południowej Afryki. Nasze zrównoważone metody zbioru, staranne techniki przetwarzania i przemyślane opakowania są świadectwem naszej dumy z naszej herbaty.

Pracowaliśmy z lojalnymi i pełnymi pasji klientami w budowaniu naszej firmy i udało nam się zbudować z nimi relacje oparte na zaufaniu. Naszym celem jest odkrywanie nowych rynków dla naszej herbaty i rozwijanie się ramię w ramię z naszymi obecnymi i nowymi dystrybutorami.

Nasze herbaty posiadają certykikat Ecocert Organic Standard (EOS) to prywatny standard wdrożony przez ECOCERT SA i zatwierdzony jako równoważny przez Komisję Europejską w zakresie certyfikacji ekologicznej w wielu krajach trzecich (poza Unią Europejską) i mający zastosowanie do kilku rodzajów produktów. www.ecocert.com

Ecocert SA prowadzi system certyfikacji zgodnie ze standardami określonymi przez National Organic Program (NOP) i regulowanymi przez Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych (USDA).

Herbaty organiczne z certyfikatem ECOCERT

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl