Jane Iredale Mystikol Powered Eyeliner
towar niedostępny
Opis
Stwórz perfekcyjny makijaż oczu, dzięki kremowemu eyelinerowi Mystikol.
Nowy Mystikol posiada wbudowany pędzelek w nakrętce produktu, dzięki któremu można stworzyć perfekcyjne linie bez rozmazywania.
Chcesz uzyskać długotrwały makijaż smoky eye? Nic prostszego. Rozetrzyj cień przy pomocy pędzelka dołączonego do kremowego eyelinera. Intensywna, kremowa, odporna na działanie wody formuła eyelinera, dzięki zastosowaniu w składzie cocoglycerides (mieszaniny monoglicerydów oleju kokosowego) pozwala na łatwe rozcieranie produktu na powiece. W ten sposób uzyskany cień nie rozmazuje się i nie załamuje, tworząc idealny makijaż.
WSKAZANIA: Wszystkie rodzaje skóry.
WŁAŚCIWOŚCI:
• Podkreśla okolice oczu, nadaje delikatny efekt smokey eyes
• Może być stosowany jako cień do powiek
SKŁADNIKI: Isododecane, Cocoglycerides, Trimethylsiloxysilicate, Hydrogenated Polyisobutene, Ozokerite, Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, [+/- (Może zawierać)Mica, Iron Oxides (CI 77489, CI 77491, CI 77492, CI 77499), Manganese Violet (CI 77742)]
Jolanta
BARDZO DOBRY PRODUKT.....ZAMAWIAM PO RAZ KOLEJNY I ZAWSZE SPEŁNIA MOJE OCZEKIWANIA
Marta
Najlepszy eyeliner jaki mialam. Jedyne co mi w nim brakuje, to pedzelek-gabeczka, jak w wersji poprzedniej.
Aleksandra
jestem bardzo zadowolona z eyelinera, dzięki mniumniemu pędzelkowi rysowanie kreski na powiece jest dziecinnie proste. Bardzo ładny kolor, bardziej przygaszony niż jaskrawy. Trzyma się na powiece cały dzień, jak zawsze kosmetyki Jane Iredale są na 6 :)
Urszula
Świetny eyeliner. Konsystencja cienia do powiek w kremie. Bardzo łatwa i przyjemna aplikacja. Można go rozetrzeć i uzyskać efekt smoky eyes.
Jolanta
Jest to najlepszy produkt jaki stosowałam dotychczas do makijażu.
Sylwia
Jest świetny!
anonim
Wart swojej ceny. Wspaniały eyeliner, łatwy w użyciu.
Marta
Bardzo dobre kosmetyki