PayPo - kup teraz, zapłać później.

18 października 2019

PayPo to nowa rewolucyjna metoda płatności, dzięki której kupisz swoje ulubione kosmetyki teraz, a zapłacisz za nie w dogodnym dla Ciebie momencie. Na przykład pod koniec danego miesiąca. Przekonaj się jakie to proste!

Jak działa PayPo?

PayPo.pl to prosty, szybki i bezpieczny sposób zapłaty za zakupy w sklepach internetowych bez korzystania z konta bankowego czy karty kredytowej. Kupujesz teraz, a płacisz za 30 dni. 

Czy płacenie za pomocą PayPo jest bezpieczne?

Nie ma bezpieczniejszej metody niż PayPo:

- Nie prosimy Cię o login i hasło do Twojego banku lub danych karty kredytowej,
- Wszystkie transakcje są szyfrowane i wykonywane za pośrednictwem zabezpieczonych serwerów.
- Do potwierdzenia zamówienia używasz kodu SMS, który trafia bezpośrednio na Twój telefon.
- Nie płacisz za towar dopóki nie sprawdzisz, że to jest dokładnie to co zamówiłaś/eś

Czym się różni PayPo od innych metod płatności?

PayPo to jedyna metoda płatności, gdzie możesz otrzymać i sprawdzić towar przed dokonaniem zapłaty. Dodatkowo, inaczej niż w przypadku tradycyjnego przelewu, jeżeli z jakiegoś powodu nie otrzymasz towaru, nie musisz nic płacić.

Jak zapłacić wymaganą kwotę?

Masz dwie możliwości uregulowania należności. Albo spłata całej kwoty w ciągu 30 dni bez żadnych dodatkowych opłat, albo możesz zdecydować się na rozłożenie płatności na niskooprocentowane raty. Płatnoci rat możesz dokonać zwykłym przelewem bankowym, przekazem pocztowym lub za pomocą szybkich płatności online.

Jaki jest dostępny limit zakupowy?

Pierwsze zakupy nie mogą przekroczyć kwoty 1000 zł. Najprostszą metodą zwiększenia limitu zakupowego jest dokonywanie regularnych płatności za zakupy za pomocą serwisu PayPo.pl.

Ile to kosztuje?

Przykład reprezentatywny: Kwota transakcji 100.00 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0,0%, całkowita kwota kredytu 100.00 zł, całkowita kwota do zapłaty 100.00 zł, kredyt nieoprocentowany, całkowity koszt kredytu 0.00 zł, czas trwania umowy: 30 dni. W przypadku spłaty w ratach, koszty są ustalane indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej klienta.

Co się dzieje w przypadku zwrotu towaru?

W takim przypadku zaloguj się na swoje konto w PayPo.pl i zaznacz czy zwracasz całość czy część zamówienia. Po potwierdzeniu przez sklep otrzymania zwrotu anulujemy transakcję, a ewentualną nadpłatę przelejemy na Twój rachunek bankowy.

Jak skorzystać?

Podczas finalizacji zakupów w sklepie e-fontanna.com.pl wybierz opcję "Płatności on-line", następnie naciśnij kafelek z napisem "PayPo, zapłać w ciągu 30 dni" i postępuj zgodnie ze wskazówkami na stronie.