Darmowa dostawa od 99 zł. Zadzwoń do nas: 724-242-420
ENVIRON AVST oraz STEP-UP SYSTEM™
80.jpg

Podstawą produktów do pielęgnacji skóry ENVIRON w segmencie Essential Care, bazujący na autorskim systemie witaminowym STEP-UP SYSTEM™ ENVIRON jest specjalistyczny system stworzony w celu zwiększenia poczucia komfortu skóry wraz z kolejno zwiększającym się poziomem witaminy A i inny składników w preparatach nawilżających. Wszystko po to, aby skóra mogła się odrodzić, wyglądać zdrowo i pięknie przez cale życie.

Jak działa STEP-UP SYSTEM™?

Nasza skóra potrzebuje czasu, aby przyzwyczaić się do dodatkowej ilości aplikowanych witamin. W szczególności witaminy A, która jest niezwykle istotna dla utrzymania młodej, zdrowej i rozświetlonej skóry. Preparaty nawilżające Environ należące do segmentu Essential Care (niezbędnych produktów pielęgnacyjnych), zawierają serię produktów o wzrastającym stężeniu witaminy A oraz innych witamin i antyoksydantów.

- Po wstępnym i zasadniczym oczyszczeniu skóry oraz jej stonizowaniu wybranymi produktami Environ, należy zastosować preparat nawilżający o najniższym poziomie witaminy A i innych aktywnych składników. Zużyć 2 lub 3 opakowania produktu do czasu, aż skóra poczuje się całkowicie komfortowo i przyzwyczai się do najniższego w serii poziomu witaminy A i innych składników aktywnych.

- Należy przejść na kolejny, drugi stopień nawilżenia, stosując preparat nawilżający o wyższym stężeniu witaminy A i innych składników. Ponownie zużyj 2 lub 3 opakowania produktu do czasu, aż skóra poczuje się komfortowo i będzie mogła przejściem na trzeci poziom.

- Należy kontynuować proces do czasu przejścia na ostatni, najwyższy poziom nawilżenia systemu STEP-UP SYSTEM™, charakteryzujący się najwyższym poziomem zawartości witaminy A i innych zdrowych, korzystnych dla skóry składników odżywczych.

W tej niezwykłej podróży zauważysz poprawę wyglądu skóry, która stopniowo wraz ze wzrostem stężeń oraz długością stosowania kuracji, będzie stawać się gładsza, młodsza i bardziej rozświetlona. Po uzyskaniu najwyższego poziomu, Twoja skóra będzie wyglądać i czuć się najlepiej jak to tylko możliwe.

Utrzymaj efekt poprzez codzienne stosowanie produktów do pielęgnacji skóry Environ. Pamiętaj, że jeśli zaprzestaniesz stosowania produktów witaminowych Environ, musisz ponownie rozpocząć kurację zaczynając od najniższych poziomów stężeń witamin,

Rozpocznij od najniższych stężeń i powoli przesuwaj się na coraz wyższy poziom nawilżenia z systemem witaminowym STEP-UP SYSTEM™. Konsultuj swoje postępy ze specjalista ds. pielęgnacji skóry przechodząc z jednego poziomu na kolejny.

WITAMINA A

Wszystko, co definiuje zdrową, piękna skórę, jest bezpośrednim rezultatem stosowania witaminy A. Jest to jedyna znana molekuła, która pozwala zachować dobrą kondycję skóry oraz dostarcza korzyści anti-aging.

Witamina A jest swoistym „tlenem” skóry, dzięki któremu może dobrze funkcjonować oraz wyglądać pięknie przez całe życie. Należy uzupełniać ją każdego dnia, aby cieszyć się nie tylko dobrym samopoczuciem, ale również młodzieńczym wyglądem.

Dr Desmond Fernandes, tówrca marki Environ, wiedział, że witamina A przynosi wielkie korzyści dla naszego życia. Dlatego też stała się ona najważniejszym składnikiem w filozofii marki Environ oraz podstawą do stworzenia pierwszego na świecie witaminowego systemu STEP-UP SYSTEM™. Oparta na nauce, kuracja witaminowa w połączeniu z innymi składnikami odżywczymi takimi jak: antyoksydanty i niezbędne dla skóry peptydy, przyniesie oczekiwane efekty.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl