Darmowa dostawa od 99 zł. Zadzwoń do nas: 724-242-420
CRESCINA - jak dobrać, jak stosowac ampułki?
58.jpg

Od 1998 r. marka Crescina® Re-Growth prowadzi sprzedaż preparatów w fiokach, które wspomagają naturalny wzrost włosów na cienkich skalpach. Produkty marki Crescina mają laboratoryjnie potwierdzoną skuteczność - większą niż inne standardowe produkty przeciw wypadaniu włosów. Z tego powodu marka ta stała się światowym liderem w segmencie produktów do pielęgnacji i ochrony włosów.

Preparat Crescina Re-Growth dla kobiet i mężczyzn przeciwdziała rzednięciu włosów.

Preparat Crescina Re-Growth przeciwdziała rzednięciu włosów. Kosmetyk opracowano tak, aby zapobiegał i leczył przypadki rzednięcia włosów z przyczyn fizjologicznych, kiedy liczba zdrowych włosów stopniowo się zmniejsza z powodu zaburzonej aktywności mieszków włosowych.

Podstawowa formuła preparatu Crescina Re-Growth jest chroniona aż dziewięcioma patentami i łączy dwa aminokwasy, które są podstawowym składnikiem keratyny włosów (cysteina i lizyna) ze specjalnym czynnikiem wzrostu o nazwie glikoproteina oraz substancją rozszerzającą naczynia krwionośne, która umieszczona jest w hydroalkoholowym nośniku.

Crescina Re-Growth dla kobiet i mężczyzn - sprawdzona formuła.

CRESCINA RE-GROWTH HFSC 100%
Skuteczność potwierdzona u 100% przebadanych osób

Skuteczność preparatu Crescina HFSC 100% w zakresie wspomagania wzrostu włosów na obszarach podatnych na rzednięcie i łysienie oceniono w badaniu klinicznym/ instrumentalnym, z podwójnie ślepą próbą, kontrolą placebo i randomizacją.

Udział wzięło 46 ochotników cierpiących na przerzedzenie włosów w stopniu II, III, III wierzchołka głowy i IV według skali Hamiltona-Norwooda*. Grupa 23 ochotników przez 4 miesiące stosowała preparat Crescina HFSC 100%, a druga grupa placebo (tj. balsam z tymi samymi substancjami pomocniczymi, ale bez składników aktywnych).

Ani naukowcy, ani uczestnicy nie wiedzieli, jaki typ preparatu jest używany w badaniu (metoda podwójnie ślepej próby).

Na głowie uczestników kropkami oznaczono obszar o powierzchni 1,8 cm2 w fazie przejściowej pomiędzy rzednięciem a łysieniem. Po 2 i 4 miesiącach kuracji za pomocą fototrichogramu elektronicznie policzono włosy oraz wykonano test pociągania.

Na podstawie analizy matematycznej wyników z wyznaczonego i poddanego pomiarowi obszaru głowy obliczono, że nastąpił wzrost średnio 6300 nowych włosów.

Jak już opisano u badanych uczestników występowało przerzedzenie w stopniu II, III, III wierzchołka głowy i IV według skali Hamiltona-Norwooda.

Na początku kuracji na powierzchni 1,8 cm² zaobserwowano średni wzrost 108 włosów, co odpowiada 60 włosom na 1 cm². Dla porównania u osób, u których nie występuje rzednięcie jest ich około 250.

Po 4 miesiącach kuracji preparatem Crescina HFSC 100% na tym samym obszarze odnotowano średni wzrost o około 10,56 nowych włosów na 1 cm² i więcej.

Zakładając, że całkowita powierzchnia skóry głowy dorosłego człowieka ma około 600 cm², szacuje się, że całkowity wzrost wynosi 6336 nowych włosów.

Ciekawe jest porównanie tych wyników z rezultatami zaobserwowanymi w grupie kontrolnej stosującej placebo, w której po 4 miesiącach zaobserwowano średni wzrost 1599 nowych włosów.

ZOBACZ GRAFIKĘ W WIĘKSZEJ ROZDZIELCZOŚCI >> 

ZOBACZ GRAFIKĘ W WIĘKSZEJ ROZDZIELCZOŚCI >>

Skuteczność:

Badanie randomizowane, kliniczno-instrumentalne, z podwójnie ślepą próbą dotyczące skuteczności płynu kosmetycznego Crescina Re-Growth HFSC we wspomaganiu wzrostu włosów na obszarach objętych przerzedzeniem i łysieniem.

Crescina Re-Growth dla kobiet i mężczyzn - jak dobrać preparat?

Pełna Kuracja Crescina jest dwuskładnikowa:

  1. Podstawowa formuła Crescina Re-Growth HFSC 100% zawarta jest w ampułkach z bursztynową zawartością - odbudowuje włosy
  2. Ampułki przezroczyste to Crescina Complete Treatment Anti-Hair Loss HSSC zawierają substancję chroniącą I pielęgnującą skórę głowy oraz skutecznie wzmacniającą włos u korzenia - zapobiega wypadaniu włosów.

Podział produktów na preparaty dla kobiet i mężczyzn:

- CRESCINA RE-GROWTH HFSC - FORMUŁA 100% - 200 -  skuteczny w początkowej fazie przerzedzenia włosów

- CRESCINA RE-GROWTH HFSC - FORMUŁA 100% - 500 -  skuteczny w pośredniej fazie przerzedzenia włosów

- CRESCINA RE-GROWTH HFSC - FORMUŁA 100% - 1300 - skuteczny w zaawansowanej fazie przerzedzenia włosów

Preparaty dla kobiet i meżczyzn różnią się jedynie substancją ułatwiającą rozczesywanie. Wszystkie opatentowane składniki czynne są identyczne.

Crescina Re-Growth dla kobiet i mężczyzn - jak stosować?

Wyjmij sztywną, plastikową nakładkę
z uchwytu w opakowaniu.
Nałóż nakładkę na szyjkę ampułki do
poziomu białego oznaczenia. Chwyć
nakładkę pomiędzy palec wskazujący i
kciuk, a następnie ułam szyjkę, mocno
(ale z wyczuciem) naciskając kciukiem.
Wyjmij aplikator z uchwytu.
Nałóż aplikator na otwartą ampułkę.
Zdejmij nakrętkę z aplikatora.
Nałóż preparat na suchą i czystą
skórę głowy, linia po linii, skupiając się
na obszarze najbardziej dotkniętym
przerzedzeniem. Delikatnie wmasuj, aby
wspomóc wchłanianie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl