Darmowa dostawa od 99 zł. Zadzwoń do nas: 724-242-420
25 lat marki jane iredale
54.jpg

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z eventu #cleanbeauty z okazji 25-lecia marki jane iredale oraz oficjalnej premiery mineralnego podkładu matująco-kryjącego Beyond Matte®. Gościem specjalnym wydarzenia była Hannah Hatcher, globalna wizażystka i edukatorka.

Od lewej: Nina Tyrka, dr Elżbieta Ratajczak-Kubiak, Wioleta Kłoniecka, Hannah Hatcher, Mariusz Kłoniecki

Na event były zaproszone dziennikarki, blogerki, celebrytki oraz wieloletni kontrahenci Protea Anti Aging. #cleanbeauty według organizatora to, nie tylko czyste piękno, a gwarancja najlepszej jakości składników i produktów, zrównoważony rozwój marki, troska o środowisko czy wspieranie inicjatyw społecznych. #cleanbeauty to filozofi a życia.

- To już 25 lat marki jane iredale. Jesteśmy dumni i zaszczyceni, że możemy reprezentować jane iredale w Polsce. Jako kosmetolog, potwierdzam, iż jest to najlepsza marka na świecie do stosowania w gabinetach kosmetycznych i lekarskich, bezpośrednio po zabiegach kosmetologicznych – powiedziała Wioleta Kłoniecka, właścicielka Firmy Protea Anti Aging.

Mariusz Kłoniecki podziękował całemu zespołowi Protea Anti Aging oraz Joannie Kaniewskiej, za rozwój zarówno marki jak i Akademii Makijażu Mineralnego PROTEA ART. Kolejnym etapem spotkania był panel dyskusyjny z ekspertami, którzy opowiadali o swoich doświadczeniach z kosmetykami mineralnymi.

Gdybym miała zarekomendować jeden najważniejszy produkt jane iredale, byłby to podkład. My, kobiety nosimy makijaż średnio 15-16 godzin na dobę, dlatego tak ważne jest, aby przez cały ten czas, skóra mogła swobodnie oddychać, a to umożliwiają nasze kosmetyki mineralne – powiedziała Hannah Hatcher.

Z kolei dr Elżbieta Ratajczak-Kubiak zapewniła o bezpieczeństwie tych kosmetyków, stosowanych nawet po inwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej – Zalecam moim pacjentkom makijaż, ale wyłącznie bezpiecznymi kosmetykami jane iredale, których składniki, przyspieszają rekonwalescencję i dostarczają ochrony przeciwsłonecznej.

Katarzyna Konopa, wizażystka znana jako PINK MINK Studio, zdradziła czym dla niej jest #cleanbeauty – Dla mnie to bardzo szeroki termin, ponieważ nie chodzi tylko o czysty skład kosmetyków, ale o całe podejście firmy. To, czy testuje na zwierzętach, czy dba o zrównoważony rozwój i środowisko. To wszystko jest dla mnie bardzo ważne.

Kolejna panelistka, Nina Tyrka, zawodowa tancerka Egurrola Dance Studio, podzieliła się swoimi doświadczeniami z sali treningowej – Niekiedy treningi trwają kilka godzin, są naprawdę wyczerpujące. Dlatego na co dzień używam minerałów, dzięki którym moja skóra, nawet w takich ekstremalnych warunkach, może oddychać.

Głównym punktem spotkania była premiera przełomowego i wielofunkcyjnego produktu Beyond Matte®. To podkład z roślinnymi i odżywczymi składnikami, który idealnie dopasowuje się do skóry. Kosmetyk zapewnia idealne, matowe krycie przez cały dzień – bez efektu maski! Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, każdy znajdzie swój idealny odcień. Na koniec, Hannah Hatcher, zaprezentowała makijaż krok po kroku Mineralny look z Hollywood, z wykorzystaniem m.in. nowego podkładu Beyond Matte®.

Panel dyskusyjny z ekspertami: Hannah Hatcher, Katarzyna Konopa, Nina Tyrka, dr Elżbieta Ratajczak-Kubiak
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl