Jak dbać o włosy jesienią?

Jak dbać o włosy jesienią?

14 listopada 2023

Po lecie włosy są przesuszone i pozbawione blasku. Słońce przepala końcówki, przez co stają się matowe. Aby utrzymać włosy w dobrej kondycji, trzeba je cyklicznie podcinać - dzięki temu będą piękne i zdrowe. Należy pamiętać, iż musimy pozbyć się sebum, zanieczyszczeń oraz martwego naskórka ze skóry głowy, aby składniki odżywcze, które chcemy dostarczyć, mogły się przedostać tam gdzie powinny.

Najważniejsze cechy makijażu mineralnego Jane Iredale

Najważniejsze cechy makijażu mineralnego Jane Iredale

7 listopada 2023

Wyjątkowość  makijażu mineralnego  jane iredale polega przede wszystkim na tym, iż jest on zarówno makijażem upiększającym i korygującym niedoskonałości naszej skóry , jak i przedłużeniem codziennej pielęgnacji, który odżywia, koi i łagodzi skórę.

Czy probiotyki działają?

Czy probiotyki działają?

31 października 2023

Jesień to sezon wzmożonej zachorowalności. Warto w tym czasie zadbać o właściwą regenerację organizmu. Odpowiednia ilość snu, prawidłowo zbilansowana dieta i dobrej jakości suplementy pomogą ci przetrwać ten trudny czas.

SOS dla suchej skóry

SOS dla suchej skóry

25 października 2023

Na początek terapii Environ lub w przypadku szorstkiego , przesuszonego naskórka, konieczne jest zmywanie trójfazowe. Pozwala ono usunąć nadmiernie rozbudowaną warstwę rogową i ją uporządkować, tak by stanowiła cienką lecz spójną warstwę ochronną zarówno przed UV, jak również przed czynnikami środowiskowymi, które przyspieszają fotostarzenie. Uzyskujemy wówczas miękki i aksamitny naskórek, który jednocześnie ułatwia wnikanie kremów Environ w głąb skóry.

SMART LIFT&GLOW

SMART LIFT&GLOW

3 kwietnia 2023

Marka Environ od 25 lat gwarantuje uzyskiwanie wspaniałych efektów, które można zmierzyć zdjęciami „przed i po kuracji”. Oprócz skutecznych produktów liftingujących i anti aging, firma zadbała o ich intensywną penetrację w głąb skóry używając nowatorskie i jedyne na świecie urządzenie Ionzyme DF. Maszyna o japońskiej technologii, dostarcza aż 40-krotnie więcej odpowiednio stężonych składników aktywnych Environ, dzięki którym zabieg SMART Lift&Glow, prowadzi do przebudowy struktur naskórka, w tym macierzy rozrodczej.

Korzyści z mikronakłuwania skóry

Korzyści z mikronakłuwania skóry

18 marca 2023

Jeśli chcesz przyspieszyć swoją podróż do pięknej, zdrowo wyglądającej skóry, być może nadszedł czas, aby wprowadzić do swojej pielęgnacji mikronakłuwanie Roll-CIT®. Urządzenia do mikronakłuwania Environ są przeznaczone dla użytkowników produktów marki, którzy czują się komfortowo z wyższymi poziomami witaminy A, aby pomóc dostarczyć do 100 razy więcej niezbędnych składników odżywczych tam, gdzie skóra najbardziej ich potrzebuje.

Pigmentacja - największe wyzwanie dla kosmetologów

Pigmentacja - największe wyzwanie dla kosmetologów

18 stycznia 2023

Pigmentacja, to największe wyzwanie dla kosmetologów, które obejmuje redukcję plam starczych, ciemne plamy i nierównomierny koloryt. Problemy z niechcianym pigmentem wymagają specjalistycznego i roztropnego podejścia również w sferze emocjonalnej klienta. Badania sugerują, iż hiperpigmentacja i melasma powodują psychologiczne skutki uboczne, takie jak lęki i depresję.

Marka Environ – światowy lider stosowania wysokich stężeń retinolu

Marka Environ – światowy lider stosowania wysokich stężeń retinolu

2 stycznia 2023

Specjalistyczna aparatura Ionzyme® DF II aż 40-krotnie zwiększa koncentrację aktywnego retinolu, zawartego w Serum AC, co pozwala maksymalnie przyspieszyć efekty intensywnej regeneracji. Seria 6-10 profesjonalnych 30-minutowych zabiegów i kontynuacja pielęgnacji domowej z użyciem retinolu detalicznego, to silnie wygładzona, napięta i odmłodzona skóra w krótkim czasie.