DARMOWA DOSTAWA OD 99 PLN
Kategorie

Filtruj według

Nowe Produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

SUN krem z filtrem UV

Kosmetyki z filtrem UV - jak działają i jak wybrać właściwy krem do opalania? Mało kto wie, że zastosowanie wyższego wskaźnika SPF w wielu przypadkach zwiększa ochronę skóry jedynie o 2%. Nie jest prawdą więc, że kremy z wysokim filtrem UV chronią lepiej. Kremy z wysokim filtrem mają więcej substancji chemicznych, które mogą podrażnić skórę. Większość kremów z filtrem UV jest ukierunkowana na możliwie najwyższą ochronę UVB (antyrakową). Marka Environ zadbała również o wysoką ochronę UVA (przeciwstarzeniową). 

Jaki krem z filtrem UV wybrać? Polecamy rewolucyjny krem Environ RAD z ochroną słoneczną SPF 15. Krem Environ RAD jest połączeniem SPF, antyokstdantów takich jak: witamina E, C i beta-karoten. Krem RAD blokuje 96% promieni UV, a jego unikatowy skład umożliwił uzyskanie najwyższego wskaźnika ochrony przez UVA, co znacznie opóźnia fotostarzenie (przebarwienia i zmarszczki). 

Skóra posmarowana kremem RAD SPF 15 z zestawem przeciwutleniaczy ma średnio osiem razy mniej komóek uszkodzonych przez słońce w porównaniu ze skórą niechronioną. Krem Environ RAD SPF 15 jest wodoodporny i zawiera fotostabilną ochoronę przed słońcem. Jest idealny dla osób uprawiających sport nad morzem, nad jeziorem czy też w górach. Antyoksydanty zawarte w kremie do opalania RAD minimalizują szkodliwe promienie UV, penetrują ochronę przeciwsłoneczną i filtry. Są przydatne nawet po opalaniu. 

SUN krem z filtrem UV

Subkategorie

Jest 1 produkt.

Widok 1-1 of 1 produktu(ów)

Aktywne filtry